Home

Csöpögő zsoldos Műhely darabant aukció ékszer Félrevezető lőszer Tűrhetetlen

Ezüst(Ag) gyönggyel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,8 g

Darabanth Aukciósház | Budapest

1944 Gróf Almássy-Teleki Éva (Volt Ernst-Múzeum) XIII. nagy | Darabanth  GmbH.

Ezüst (Ag) véshető karkötő, jelzett, h: 20cm, nettó: 4,2g

Darabanth Aukciósház | axioart.com

Dekoratív üveg medál zsinóron, 5,5×2,5 cm

Ezüst (Ag) pillangós gyűrű, állítható méretű, jelzett, nettó:3,8g

Fair Partner ✓436. Gyorsárverés | Darabanth | 2023. 02. 16. csütörtök 19:00  | axioart.com

1978-1986 5 db régi aukciós katalógus (BÁV 5. Numizmatikai | Darabanth Kft.

Ezüst (Ag) gyűrű kőékítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g

Különleges ékszerek a 392.... - Darabanth Aukciósház | Facebook

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 4,6 g

Kortárs kínálatban erősít a Darabanth Aukciósház

Ezüst(Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, méret: 56, nettó: 3,9 g

Ezüst(Ag) medál, 5 db, jelzettek, bruttó: 11,4 g

Aranyozott fém levelet formázó kitűző, bross, kis kopásnyomokkal, h: 9 cm +  piros tűzzománc medál, 3,5x2 cm